“Wszyscy moi mężczyźni” w Kinie Kobiet!

Macie niepowtarzalną okazję obejrzenia nowego hitu  z Resse Witherspoon w roli głównej. A to wszystko już dzisiaj oraz 18 października w Kinie Kobiet w Rzeszowie.

Tym razem w Kinie Kobiet Helios zaprasza na komedię pt. “Wszyscy moi mężczyźni”.

Opowiada ona o kobiecie Alice (w tej roli Reese Witherspoon), która po rozstaniu z mężem wraz z córkami opuszcza Nowy Jork. Wraca do rodzinnego domu, znajduje pracę i szkołę dla dzieci. Sprawy sercowe odkłada na bok. Pewnego dnia jednak to się zmienia kiedy w dniu swoich urodzin poznaje trzech facetów, którzy tak jak ona przybyli do Los Angeles aby realizować swoje marzenia. Jednak mężczyźni nie mają gdzie mieszkać. Wtedy właśnie z pomocą przybywa Alice, która zgadza się aby zamieszkali u niej. Jak pewnie isę spodziewacie, sytuacja zaczyna się wtedy komplikować. Jak dalej potoczą się losy głównej bohaterki? Czy Alice da kolejną szansę byłemu mężowi? Wszystkiego dowiecie się podczas Kina Kobiet.

Film podczas Kina Kobiet będzie można obejrzeć dwa razy. Pierwszy seans Kina Kobiet już dzisiaj (16.10) w Kinie Helios przy al. Powstańców Warszawy o godzinie 18:30. Pół godziny przed seansem w holu kina będzie możliwość skorzystania z porad i usług dotyczących kosmetyków, treningów, będą zabiegi na dłonie czy konsultacje dotyczące stanu skóry. Konkursy, które będą organizowane w holu kina, jak i w sali będą obfitować w cenne nagrody m.in. vouchery czy kosmetyki.

Drugi seans odbędzie się dwa dni później, w środę 18 października. Tym razem jednak w kinie Helios w Galerii Rzeszów. Seans również o godzinie 18:30 i będzie poprzedzony wydarzeniami związanymi z prezentacją przed seansem usług partnerów wydarzenia. Będą to usługi w zakresie m.in dermokonsultacji czy optyki. Oczywiście nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Ceny biletów na Kino Kobiet to 23 złote. Przy zakupie 15 sztuk biletów cena wynosi 19 złotych. Na seans nie obowiązuje rezerwacja miejsc, wyłącznie sprzedaż biletów  w kasach kina lub na stronie www.helios.pl

Kino Kobiet to cykliczna impreza dla Pań. Kino Helios organizuje spotykania z ciekawymi ludzmi, połączone jest to zawsze z otwartą dyskusja na temat wyświetlanego filmu. Towarzyszą temu także pokazy mody czy kosmetyków. To czas, w którym Panie mogą zabawić się i oderwać się od codzienności.

Serdecznie zapraszamy do Kina Kobiet!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o