Wykorzystaj Twoje 5 minut: KultURalia 2017 – casting!

Piąta edycja KultURaliów będzie doskonałą okazją dla studentów, którzy chcieliby w końcu pokazać swój talent! W tym roku oprócz wydarzeń towarzyszących oraz finału koncertowego, Samorząd Studencki umożliwi wszystkim zainteresowanym zdobycie ogromnego doświadczenia scenicznego. Przed nami casting!

Jakie mamy opcje?

Po pierwsze – konkurs “Twoje 5 minut”. Jest to  wydarzenie skierowane do młodych, zdolnych i jeszcze nieznanych artystów muzycznych. Cel jest prosty – wyłonienie i promowanie muzyki z – jak to nazywają organizatorzy – “lokalnego podziemia”.

Konkurs jest jednoetapowy. Uczestnicy będą oceniani na podstawie przysłanych nagrań demo utworów własnych lub coverów. Wyszczególnione są w konkursie 3 kategorie muzyczne:

1. Muzyka Garażowa (Rock i podgatunki, Metal i podgatunki)
2. Muzyka Taneczna (Disco i podgatunki, Pop)
3. Muzyka Uliczna (Rap, Reggae)
Czym różni się “Twoje 5 minut” od innych tego typu konkursów? A tym, że koncerty laureatów odbywać się będą na małej scenie, działającej w przerwach pomiędzy koncertami artystów na głównej scenie. Kuszące, prawda? Sięgnijcie po więcej informacji o WYDARZENIU!

Ale to nie wszystko!

Samorząd przygotował również atrakcyjną ofertę dla tych, którzy chcieliby sprawdzić się raczej w roli mówców niż artystów! Dają więc możliwość poprowadzenia finałowej Gali Student ma talent oraz Ceremonii przekazania kluczy do miasta na Rzeszowskim Rynku podczas Barwnego Korowodu. To idealna okazja do tego, by nabrać doświadczenia w występach publicznych i zaznać niesamowitych i niepowtarzalnych emocji!
Nie musisz mieć nie wiadomo jakiego doświadczenia ani znajomości ze sceną. Jedynie musisz mieć w sobie to coś, co porwie tłumy.
– mówią organizatorzy.
Szczegóły dotyczące castingu na prowadzącego znajdziecie TUTAJ! Nie przegap okazji i wykorzystaj “Twoje 5 minut”! Castingi czekają!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o