Gdzie zjeść w Rzeszowie? Dessa!

Kolejna odsłona autorskiego cyklu  Gdzie zjeść w Rzeszowie? Tym razem na celownik poszła restauracja Dessa, która mieści się na ulicy Jana Matejki 2.

Wystrój

Dla tych, którzy lubią starodawne rzeczy – idealnie. Czy jednak połączenie restauracji z pewnego rodzaju antykwariatem to dobry pomysł? Duży plus za klimatyczny kominek i muzykę – można się zrelaksować przy spokojnych melodiach. Miejsce doskonale nadaje się na randkę, jak również na niedzielny, rodzinny obiad.

 ocena 3

Obsługa

Nie mamy żadnych zastrzeżeń. Po paru minutach czytania menu podeszła do nas pani, jednak nie byliśmy zdecydowani. Spokojnie odczekała jeszcze kilka chwil i podeszła po raz drugi. Pytała o wszystko – jak podać obiad: dwa dania razem czy osobno? Sok ciepły, czy zimny?

ocena 5

Jedzenie

Zdecydowałam się na danie dnia w cenie 14 zł! Okazuje się, że codziennie w godzinach od 12.00 – 17.00 można dostać taki dwudaniowy obiad w tej cenie. Dostałam rosół, ziemniaki opiekane, do tego trzy kawałki kurczaka w różnej panierce i sałatka. Cena adekwatna do ilości. Zjadłam smaczny, domowy obiad. Na uwagę zasługuje także osobne menu dla dzieci.

ocena 5

Ceny

Nie są wygórowane. Jak już wspomniałam, zaglądając w danych godzinach można zjeść smacznie za 14 zł! Nie korzystając z promocji obiad będzie nas kosztował w granicach od 20 do 30 zł.

ocena 4

Podsumowując – polecamy restaurację Dessa! W dzisiejszych czasach, zalanych wprost przez bary szybkiej obsługi takie spokojne miejsca, są na wagę złota!