Zostań Świętym Mikołajem dla podopiecznych hospicjum!

Pod opieką rzeszowskiego domowego hospicjum jest 55 dzieci. Do zapełnienia jest 120 paczek. Największe zapotrzebowanie jest na zabawki.

Podopieczni hospicjum zmagają się z nowotworami i innymi przewlekłymi chorobami. Mikołaj ma obdarować podopiecznych, ale także rodzeństwo małych pacjentów. Sami pracownicy nie są w stanie przygotować tylu prezentów. Każdy z Was, kto chciałby pomóc będzie mile widziany w rzeszowskim hospicjum.

Jakie marzenia mają mali pacjenci w listach do Mikołaja? Proszą głównie o słodycze, lalki, samochody, misie. Dodatkowo pracownicy, chcąc odciążyć nieco finansowo rodziców w ciężkiej walce o zdrowie dzieci, proszą o wszelakie akcesoria do pielęgnacji, tj.: pieluchy i podkłady, chusteczki nawilżane, kosmetyki, a także o kaszki mleczno-ryżowe dla najmłodszych, mleka modyfikowane, śliniaki, ręczniki, pościele, ubrania dla dzieci (w tym bieliznę i piżamy). Przyjmowane będą tylko nowe rzeczy.

Każdy, kto chciałby pomóc proszony jest o kontakt: Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci, ul. Lwowska 132, Rzeszów, tel. 17 853 48 18 lub 662-288-538.