Darmowe testowanie rowerów!

W niedzielę, 14 maja, w Rzeszowie przy Hali Podpromie będzie okazja darmowego przetestowania prawie 50 modeli rowerów marki Kross.

Kross Test Tour to seria darmowych testów dla wszystkich chętnych.  Do testów udostępniono modele szosowe i górskie. W tym karbonowy rower, na którym na co dzień trenuje i ściga się Maja Włoszczowska. Rower wart jest ok. 24 tys. zł. Będą także modele turystyczne, enduro czy najnowszy produkt – rowery elektryczne, kosztujące 10 tys. zł. Rezerwacja rowerów online już trwa.

Hasło marki KROSS to „dwa koła, jedna pasja”.

Chcemy, aby każdy mógł przekonać się do produktów KROSS, stąd pomysł testów. Jednocześnie zależy nam, aby jak najwięcej osób miało możliwość jazdy na naszych rowerach w ramach treningu, czystej rekreacji czy weekendowej aktywności w rodzinnym gronie

– mówi Paweł Buczko z firmy KROSS.

Wyjazdy w teren będą prowadzone turami od godziny 9:30 do 15:30. Za każdym razem, co godzinę, do dyspozycji testerów zostanie udostępniona cała pula rowerów. Jazda testowa odbywa się w grupie z przewodnikiem. Trzeba koniecznie zabrać ze sobą kask.

Konkretne rowery należy zarezerwować na stronie www.kross.pl. Przed samą jazdą trzeba podpisać umowę najmu. Wcześniej do weryfikacji trzeba pokazać dwa dokumenty tożsamości. Testować rowery mogą zarówno dorośli, jak i dzieci. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły znajdują się na profilu wydarzenia na Facebooku. Jest tam zamieszczona lista rowerów. Na tej stronie można też zadawać pytania dotyczące testów i śledzić relacje z tych wydarzeń.

Harmonogram Kross Test Tour:

  • 9:00 – start Kross Test Tour, powitanie, przedstawienie zasad
  • 9:00-9:30 – przygotowanie pierwszej partii rowerów
  • 9:30- wyjazd pierwszej partii testujących na trasy (test 45 min.)
  • 9:00-16:30- wypożyczanie rowerów
  • 16:30 – koniec Kross Test Tour, pożegnanie
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNoc zakupów i FoodTruck Stars Tour w Millenium Hall!
Następny artykułBieg Świadomości o PWS
Karina Miśtak
Skończyła studia na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Uwielbia koncerty i inne wydarzenia kulturalne, w których stara się brać czynny udział.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o