DepthQ – nowy system 3D w kinach Helios w Rzeszowie!

Już teraz w kinie Helios, przy zakupie biletu na filmy w technologii 3D na seanse od 4 sierpnia 2017 – kupujesz swoje okulary 3D, które możesz wielokrotnie używać – bez ponoszenia dodatkowych opłat!

Od 4-go sierpnia rzeszowskie kina Helios zapraszają na nowe oblicze seansów w trójwymiarze.  Nowa technologia, dzięki której obraz jest jeszcze bardziej wyrazisty to nie wszystko. Komfort oglądania poprawią także lekkie okulary 3D w rozmiarach dla dzieci i dorosłych. Dostępny będzie także specjalny model dla osób noszących okulary. Po zakupie okularów będziecie Państwo mogli zabrać je do domu i wykorzystać przy kolejnej wizycie w kinie.

Nowa technologia DEPTH Q brzmi być może tajemniczo, ale liczymy na to, iż wszyscy którzy odwiedzą rzeszowskie kina Helios docenią nowe rozwiązanie i przekonają się że wrażenia z odbioru  filmów 3D mogą być większe niż dotychczas a jakość, jasność, kolory i czystość projekcji, udoskonalone.  W połączeniu z nowymi tzw. srebrnymi ekranami dla systemów polaryzacyjnych 3D i faktem iż Depth Q to najszybszy przełącznik 3D, którego symetryczny czas przełączania między oczami, wynosi zaledwie 50 mikrosekund, mamy gwarancję jasnego obrazu bez efektu wzajemnego nakładania się –  nawet przy planowanych rozwiązaniach o wysokiej szybkości rzędu 192 i 240 kl./s i szybszych, gdyż nie ma wątpliwości, że czas szybkoklatkowego 3D przed nami.

System DepthQ® został także pozytywnie oceniony przez dyrektorów sześciu dużych studiów produkcyjnych z Hollywood i znajduje się na liście rozwiązań zatwierdzonych przez studio Walt Disney.

Zmiana technologii to także zmiana w podejściu do okularów 3D, które są indywidualnie zapakowane w plastikową torebkę i od teraz będzie można kupić je na własność i wielokrotnie wykorzystywać. Koszt standardowych okularów dla dorosłych lub dzieci to 3 złote, wyższej klasy- 6 złotych a nakładek na okulary -10 złotych.

Helios zaprasza wszystkich na seanse 3D!!!

materiały prasowe

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o