Kayah na 100-lecie odzyskania niepodległości w Rzeszowie!

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to okazja także do spotkań z kulturą. Tym razem w Rzeszowie na koncercie “tryptyk Niepodległa” pojawi się Kayah.

4 listopada w Filharmonii Podkarpackiej muzycznie przejdziemy przez historię Polski – taki jest cel organizatorów koncertu “Tryptyk Niepodległa”. Rzeszowski oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wojewoda Podkarpacki oraz Wojewódzki Dom Kultury, zapraszają każdego z nas na podróż w przeszłość w wyjątkowych muzycznych aranżacjach.

W czasie koncertu usłyszymy polskie klasyki przygotowane w zupełnie nowej formie przez Adama Lemańczyka. W Rzeszowie z okazji koncertu pojawi się wielu wokalistów m.in.  Małgorzata Chruściel, Kacper Andrzejewski i Krzysztof Iwaneczko, a gwiazdą wieczoru będzie Kayah. Oprawa muzyczna to nie tylko orkiestra, ale także sekcja rytmiczna.

Wstęp na koncert jest bezpłatny, jednak bilety należy odebrać wcześniej – już od 29 października w rzeszowskim IPN przy ul. Słowackiego 18. Koncert rozpocznie się w niedzielę 4 listopada o godzinie 18.00.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o