Kibicuj z PKO rzeszowskim biegaczom!

Już w najbliższą niedzielę startuje cykl PKO Rzeszów Biega 2017. Jako pierwszy ruszy 10. Półmaraton Rzeszowski.

Pierwszy wystartuje o godz. 10:00 Sparing na 5 km, godzinę później 10. PKO Półmaraton Rzeszowski i 3. PKO Sztafeta Półmaratońska. Trasa będzie wiodła wzdłuż Wisłoka. Biuro zawodów będzie się znajdować w Galerii Millenium Hall obok punktu informacyjnego. Będzie czynne w: sobotę (08.04.) w godz. 15:00 – 18:00 i niedzielę (09.04.) w godz.  8.00 – 10:00.

Udając się po pakiet startowy trzeba pamiętać o dowodzie osobistym lub jego kserokopii w przypadku odbioru pakietu przez osoby trzecie.

Na trasie będą punkty odżywcze na około: 5 km (ul.Hetmańska), 10 km (ul.Kopisto), 11km (ul.Kopisto) i 15 km (ul.Hetmańska). Będzie można ugasić pragnienie wodą i izotonikiem, a także podładować energię bananami i czekoladą.

Biegnąc, można pomóc! PKO zachęca do wsparcia w akcji charytatywnej dla Adriana i Grzegorza. Wystarczy przyczepić na koszulkę identyfikator akcji – kartkę z napisem „biegnę dla Adriana i Grzegorza” i wpisać się na specjalną listę, a reszta należy już do Fundacji PKO Banku Polskiego. Każde zaangażowanie zostanie przeliczone na darowiznę. Darowizny zostaną przekazane na konta organizacji, której są podopiecznymi.

Limit czasu na ukończenie trasy półmaratonu to 180 minut, natomiast dla biegu na 5 km to 40 min. Więcej informacji dostępnych jest tutaj.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments