Minuta wystarczy – The World’s Biggest Eye Contact Experiment 2017 w Rzeszowie!

Czy jesteś na tyle odważny, by spotkać się twarzą w twarz z zupełnie obcą osobą? Czy jesteś na tyle odważny, by przez minutę odkryć i dać odkryć siebie drugiemu człowiekowi? 9 dni – tyle dzieli nas od niezwykłego wydarzenia na naszym rzeszowskim rynku. The World’s Biggest Eye Contact Experiment 2017 już 23 września!

O czym mowa?

Wydarzenie światowego Eye Contact zostało zainicjowane po raz pierwszy w 2015 roku, w 156 miastach na całym świecie i uczestniczyło w nim szacunkowo ok. 100 000 osób. W 2016 roku liczba miast biorących udział zwiększyła się do 196, a od początku w inicjatywie uczestniczyły także miasta w Polsce – m.in. Lublin, Katowice, Kraków, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław.

W tym roku do znanej na całym świecie inicjatywy, dołączyło również nasze miasto, a wszystko za sprawą Teatru Poddańczego, na czele z założycielką i członkinią – Ewą Mrówczyńską, aktora rzeszowskiego teatru MASKA – Kamila Dobrowolskiego oraz tancerki teatru OD.E.LA – Magdy Widłak.

Jak dołączyć do wydarzenia The World’s Biggest Eye Contact Experiment 2017?

Nic prostszego! Wystarczą chęci, otwartość na nowe doświadczenia i promienny uśmiech! Jeżeli chcesz postawić krok dalej, możesz również zabrać ze sobą transparenty z głównymi hasłami wydarzenia: „gdzie podziała się więź międzyludzka”, „podziel się 1 minutą kontaktu wzrokowego”.

Odbudujmy poczucie więzi międzyludzkiej doświadczając siły, jaką niesie ze sobą kontakt wzrokowy. Wydarzenie polega na podzieleniu się “1 minutą” kontaktu wzrokowego z przypadkowymi osobami w miejscu publicznym.

 

Kontakt wzrokowy będziemy mogli złapać od godziny 11.00, co nie oznacza, że musisz być punktualny! Masz czas do 14.00!

Nie jesteś do końca przekonany? Spójrz na oficjalny spot i zobacz, czym przekonują nas sami organizatorzy na swoim wydarzeniu.

Sam udział to nie wszystko. Jak piszą organizatorzy na oficjalnym profilu wydarzenia, przyda się również każda forma pomocy. Szczegóły odnajdziecie TUTAJ, a jeszcze więcej wskazówek otrzymacie w wiadomości zwrotnej po wysłaniu maila na adres kolorowy_wiatr@poczta.onet.pl

Taka okazja zdarzy się zapewne jeszcze nie raz, ale czy warto czekać na następną? Spotkajmy się 23 września o godzinie 11:00 na rzeszowskim rynku i przeżyjmy razem coś niesamowitego!

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o