Mój Rzeszów taki piękny! Plebiscyt – Miasto Roku 2017!

Lokalny Patrioto! Mam dla Ciebie zadanie! Wynieś swoje ukochane miasto ponad wszystkie inne i pokaż, jak bardzo i za co je kochasz! Rzeszów został nominowany w plebiscycie Kocham to Miasto – Miasto Roku 2017, a Ty możesz pomóc mu wygrać!

Oczekiwania kierowane w stronę mieszkańców Rzeszowa, doceniających jego urok, piękno, niepowtarzalny klimat, są bardzo proste – wystarczy pokazać i docenić najcenniejsze walory tego miasta! Niesamowite rozwiązania architektoniczne, klimatyczne miejsca, inspirujący ludzie – tym wszystkim warto się pochwalić!

Jak to zrobić?

Wejdź na stronę konkursu http://www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku-2017/contestants/rzeszow/, kliknij “Oddaj swój głos” i powtarzaj tę czynność codziennie do 9 grudnia, a dwa dni później ciesz się mianem Rzeszowa – Miasto Roku 2017!

Zwycięskie w plebiscycie miasto otrzyma statuetkę Miasto Roku, oficjalny dyplom oraz wsparcie HRS w promocji w sieci.

Jakie nagrody czekają na wspierających mieszkańców miasta? Aparat fotograficzny FUJIFILM Instax, 2 karty prezentowe do sieci Empki, 7 podwójnych biletów na dowolny seans 2D w kinach Cinema City – do zdobycia za najciekawszy komentarz z argumentacją swojego wyboru!

Czy w tym roku Rzeszów zostanie okrzyknięty Miastem Roku 2017? Wszystko w Twoich rękach!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o