Świąteczne oświetlenie Rzeszowa – wiemy gdzie, kiedy i za ile!

Firma Miltidekor podpisze z Urzędem Miasta Rzeszowa umowę na świąteczne oświetlenie miasta na kwotę równą 1 mln 60 tys. złotych.

Multidekor jako jedyna firma stanęła do przetargu na świąteczne iluminacje w Rzeszowie, które w tym roku zawisną przy większej ilości ulic w mieście. Poza 15-metrową choinką na Rynku z barokowymi konstrukcjami aluminiowymi oraz nietłukącymi bombkami, ozdoby i światełka pojawią się także na latarniach przy ulicach Mickiewicza, Kościuszki, Grunwaldzkiej, Jagiellońskiej oraz Placu Farnym.

Jak w roku ubiegłym oświetlenie pojawi się również przy wiadukcie Tarnobrzeskim, ul. Marszałkowskiej, rondzie im. Jana Pawła II, al. Cieplińskiego, ul. Lisa-Kuli, Placu Śreniawitów, ul. Słowackiego, ul. Kilara, skrzyżowaniu alei Kopisto, Rejtana z al. Niepodległości, Moście Zamkowym, ul. Grottgera, Asnyka, Piłsudskiego, Matejki, Sokoła, Hetmańskiej, Krakowskiej oraz Wiadukcie Śląskim.

Na wyższą cenę ma wpływ oświetlenie, które w tym roku pojawi się dodatkowo przy skrzyżowaniach ul. Lubelskiej z ul. Warszawską, al. Rejtana z al. Kopisto oraz na rondzie Ulmów. Tradycyjnie świąteczne ozdoby rozbłysną na początku grudnia.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Luna Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Luna
Gość
Luna

Jednorazowy koszt takiego oświetlenia zakupiony na własność miasta , nawet z opcją dokupienia w kolejnych latach byłby mniejszy o wiele niż koszt “wynajęcia” tego co roku przez władze Rzeszowa. Zastanawia fakt dlaczego tak “oszczędny” gospodarz jakim jest Ferenc wydaje co roku tyle kasy…