Muzotygodnik: Griffin Peterson, czyli punkt dla romantyków!

Griffin Peterson – amerykański romantyk

Spragnieni muzycznych nowości? Griffin Peterson zabierze Was w muzyczną podróż po… wszystkich odcieniach miłości!

 

Kim jest ten sympatycznie wyglądający chłopak? To muzyk z Wisconsin, którego pasją oprócz muzyki jest także biznes. Od dzieciństwa gra na gitarze, a emocje najłatwiej przelewa na papier. Po dwóch latach studiowania marketingu przeniósł się do Nashville, aby bardziej skupić się na swojej muzycznej karierze. Wziął udział w amerykańskim Idolu, a z pomocą muzyka Keitha Urbana udało mu się przyciągnąć uwagę szerszej publiczności, wliczając pisarkę Colleen Hoover, której książki biją rekordy popularności na całym świecie. Hoover poprosiła Griffina o napisanie albumu do jej książki. W ten sposób piosenki, które tworzyli główni bohaterowie książki nabrały mocy – fani mogli ich posłuchać po lub w trakcie lektury i przenieść się w fikcyjny świat nawet bardziej! Niektóre z utworów, które powstały na potrzeby książki “Maybe Someday” to tytułowa piosenka, “I’m in trouble”  i “Hold on to you”.

Muzyk współpracował także z Hoover przy jej książce “Ugly love” tworząc tytułową piosenkę.

Współpraca z autorką pozwoliła mu na pozyskanie wielu fanów, a uczestnictwo w promocji “Ugly love” przyniosło sporo zainteresowania, które pomogło jego singlowi “Set me free” pozyskać wsparcie fanów. Obecnie Griffin rozpoczął współpracę zawodową z nową grupą menadżerską i kontynuuje nagrywanie muzyki.

Niech miłość będzie z Wami!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWakacyjne zabawy z książkami
Następny artykułRównikowe “pole, pole” czyli Afryka oczami Polki!
Avatar
Zakręcona na punkcie książek, języków obcych i podróży 19 latka, której najlepsi przyjaciele to muzyka i literatura. Hobby: pisanie, bieganie i poznawanie nowych ludzi. Ulubiony sposób na spędzanie czasu? Spacer, albo wieczór z książką. Marzycielka? Może. Na szczęście nie jedyna!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o