Równikowe “pole, pole” czyli Afryka oczami Polki!

Tanzania – piękna i dzika

Spragnieni inspiracji? Zachwyceni afrykańską specyfiką? Dobrze trafiliście! Zbliżające się spotkanie podróżnicze zabierze Was prosto do Tanzanii!

 

Zastanawiacie się może co “pole, pole” może oznaczać? U nas może kojarzyć się z ciężką pracą przy zbiorach i letnią gorączką, ale w Tanzanii to po prostu “wolno, wolno”. Ludzie tam się nie śpieszą. Tanzania to państwo we wschodniej Afryce. Powstało z połączenia dwóch dawnych kolonii brytyjskich: Tanganiki  i Zanzibaru. Z czego słynie? Jedna z odpowiedzi może być taka: Kilimandżaro. Należy do najbardziej niezwykłych i najwyższych gór świata, a w dodatku… wulkan. To jednak nie wszystko, co Tanzania ma co zaoferowania. Izabela Krawczyk, która wyjechała na misję do tego afrykańskiego kraju opowie o swoim pobycie w Tanzanii już 22 czerwca (poniedziałek) o godzinie 19 w Grand Hotelu (ulica  Dymnickiego 1 a).

Warto tam być, więc zapraszamy!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMuzotygodnik: Griffin Peterson, czyli punkt dla romantyków!
Następny artykułLŚ: Rosyjski niedźwiedź mocno śpi!
Avatar
Zakręcona na punkcie książek, języków obcych i podróży 19 latka, której najlepsi przyjaciele to muzyka i literatura. Hobby: pisanie, bieganie i poznawanie nowych ludzi. Ulubiony sposób na spędzanie czasu? Spacer, albo wieczór z książką. Marzycielka? Może. Na szczęście nie jedyna!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o