„Przyrzeczenie” – jedna z największych zbrodni w historii ludzkości!

Już w środę 21 czerwca w Heliosie długo oczekiwany obraz Terry’ego Geroge’a. „Przyrzeczenie” opowiada o jednej z największych zbrodni w historii ludzkości – rzezi Ormian podczas I wojny światowej w latach 1915–1917. W jedną z głównych ról wcieli się zdobywca Oscara Christian Bale.

Rok 1915. Stolica Imperium Osmańskiego. Michael przybywa do Stambułu, by zrealizować swoje wielkie plany o studiach medycznych i zacząć życie, o jakim zawsze marzył. Gdy poznaje Anę, od pierwszej chwili wie, że to kobieta jego życia. Za plecami narzeczonego Any, słynnego amerykańskiego fotoreportera Chrisa, wybucha namiętny romans. W tym czasie Imperium zaczyna drżeć w posadach, a na ulicach Stambułu robi się niespokojnie. Siły tureckich nacjonalistów, korzystając z narastającego chaosu, rozpoczynają prześladowania ludności ormiańskiej. Michael i Ana, oboje ormiańskiego pochodzenia, z dnia na dzień stają w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Gdy krew płynie ulicami, a świat odwraca oczy, to Amerykanin Chris może okazać się jedyną szansą ocalenia dla zakochanych.

Kino Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 zaprasza na film w cyklu Kina Konesera. „Przyrzeczenie w środę 21.06. o godz. 18:30.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o