Natalia Nykiel odwiedziła Rzeszów z Red Bull Tour Bus!

Natalia Nykiel na dachu busa Red Bull’a odwiedza miasta w całej Polsce. W miniony wtorek Red Bull Tour Bus odwiedził Rzeszów, gdzie zgromadziła się spora grupa fanów Natalii.

Podczas głosowania na miasta, które miał odwiedzić bus Red Bulla, mieszkańcy wybrali Rzeszów, dlatego też trzecim miastem na trasie koncertowej Natalii Nykiel było właśnie nasze miasto. Podczas koncertu odbywającego się na skwerze Millenium Hall zagościło wielu fanów Natalii i jej zespołu.

W tym tygodniu weszliśmy na scenę z dużym luzem i energią, jaką naładowała nas publiczność w Gliwicach i Częstochowie. Rzeszowianie nie mieli łatwego zadania, bo poprzednicy ustawili wysoko poprzeczkę. Nie dali się! Już od pierwszych numerów skwer zamienił się w buzujący parkiet. Nie sądziłam nigdy, że będę miała okazję rozkręcić taneczną imprezę w centrum miasta i to na taką skalę!

– zdradziła artystka po koncercie.

Podczas koncertu usłyszeć można było utwory z albumu „Lupus Electro” w całkiem nowych, odważnych aranżacjach, a wszystko dzięki temu, że Natalia poszerzyła skład swojego zespołu specjalnie na trasę Red Bull Tour Bus.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o