“Szkoła Giełdowa” w Rzeszowie!

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie wspólnie z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie organizują rzeszowską edycję projektu pt. Szkoła Giełdowa. Jest to szkolenie przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych inwestowaniem na giełdzie.

Szkoła Giełdowa to przedsięwzięcie organizowana w 12 miastach Polski, m.in. w: Warszawie w siedzibie Szkoły Głównej Handlowej, Katowicach na Uniwersytecie Ekonomicznym, Gdańsku na Politechnice Gdańskiej oraz Rzeszowie w WSIiZ.

Czternastogodzinny kurs w ramach Szkoły Giełdowej pn.  Podstawy inwestowania na giełdzie przeznaczony jest dla przyszłych i początkujących inwestorów. Obejmuje on zagadnienia, których znajomość jest niezbędna w inwestowaniu, takie jak: funkcjonowanie rynku kapitałowego i giełdy, zasady inwestowania, analiza spółek, sposoby oceny ryzyka, psychologia inwestowania i wiele innych.

Program realizowany jest przez Fundację GPW pod honorowym patronatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Wykłady prowadzą wykładowcy wyższych uczelni, praktycy i specjaliści rynku kapitałowego. Uczestnik otrzymuje zestaw materiałów edukacyjnych oraz certyfikat ukończenia kursu wydany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Rzeszowska edycja Szkoły Giełdowej odbędzie się w dniach 26-28 maja 2017 r. w Laboratorium Finansowym Centrum Edukacji Międzynarodowej usytuowanym w Kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie-Kielnarowej.

Liczba miejsc ograniczona, więcej informacji znajduje się pod adresem www.gpw.pl/osrodki.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o