Ugotowani w Rzeszowie – zgłoś swój udział

Uważasz, że posiadasz kulinarne zdolności? Chciałbyś przedstawić swoją osobę w telewizji? Daj sobie szansę i zgłoś swój udział w popularnym rozrywkowo-kulinarnym programie Ugotowani. TVN poszukuje uczestników z Rzeszowa i okolic.

Ugotowani to znany program telewizyjny, który nadawany jest w każdą niedziele o godz. 18:00 w stacji TVN. W każdym z odcinków czwórka nieznajomych osób z tego samego miasta spotyka się przy jednym stole. Każda z osób ma za zadanie sporządzić kolacje według swojego autorskiego pomysłu. Po każdej z kolacji gospodarz jest oceniany przez pozostałe trzy osoby. Wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej punktów. O tym, kto wygrał dowiadujemy się dopiero na ostatniej z czterech kolacji. W programie oceniane jest nie tylko sam smak, ale również estetyka podania dania. Nie ważne jest, jakie masz wykształcenie, czy pracujesz itd. Każdy ma równe szanse.

Zgłoś się już dziś!

Chęć udziału można zgłaszać do 15 października drogą mailową do Pawła Kalisza, który odpowiada za casting do programu (p.kalisz@tvn.pl). Program daje nam możliwość zgłoszenia się do castingu również dzięki wypełnieniu formularza zgłoszeniowego na stronie ugotowani.tvn.pl. Kontakt telefoniczny: 519 520 270. Warunkiem zgłoszenia jest ukończenie 18 lat. Nie można także być zawodowym kucharzem oraz uczyć się w szkole gastronomicznej.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCzy Xiaomi podbije polski rynek?
Następny artykułSamolotem z Jasionki do USA bez przesiadki?
Patrycja Kruk
Otwarta na ludzi i szczera uczennica technikum gastronomicznego. Miłośniczka świata gier i motocykli. Jej grupa krwi to muzyka, która płynie w żyłach. Bliscy są dla niej zawsze na pierwszym miejscu.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o