Weekendowy zawrót głowy – wiosną!

Wiosna na dobre zagościła w Rzeszowie! To doskonały moment, żeby naładować swoje baterie i na dobre pożegnać zimową nudę. Jaką rozrywkę wybrać na najbliższy weekendowy zawrót głowy? Kino, potańcówka, koncert? Opcji jest wiele!

Ogródki letnie!

To doskonała okazja do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Atmosfera rzeszowskiego rynku z pewnością poprawi Wam samopoczucie i doda energii na kolejne dni! Sezon ogródkowy oficjalnie się nie rozpoczął, ale stoliki i parasole już na Was czekają.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Koncertowanie!

Najbliższy weekendowy zawrót głowy to doskonała okazja do spędzenia czasu z… rapem! Miuosh to jeden z najbardziej utalentowanych artystów na polskiej hip-hopowej  scenie muzycznej.  Już 8. kwietnia o godz. 19 zagra swoje najlepsze kawałki na scenie rzeszowskiego Lifehouse’u.

bghe351

A może… potańcówka?

Dla spragnionych tanecznych wrażeń ten weekend zapowiada się obiecująco! 10 kwietnia w klubie Pod Palmą szykuje się pierwszy w tym sezonie Palmowy Dancing. Od godz. 21 będziecie mogli pląsać do rytmu starych hitów, które od lat rozgrzewają każdy parkiet. A jeśli nie umiesz tańczyć? To doskonała okazja, żeby się nauczyć!

8714

A na koniec coś dla… obserwatorów!

Multikino to miejsce, gdzie będzie można zobaczyć najnowsze hity kinowe, m.in. “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” oraz “Moje wielkie greckie wesele 2” i “Planeta Singli”. Po długim wiosennym spacerze warto wybrać się do kina po kolejną dawkę emocji!

Rynek, koncert, potańcówka, a może kino? Ten weekend zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Wykorzystaj go w pełni,  być może sprawisz, że stanie się niezapomniany!