Zyskaj 250 tysięcy złotych dzięki Idea Global!

IDEA Global to jedyny akcelerator w Polsce wschodniej realizowany w ramach projektu ScaleUp, którego inicjatorem jest rzeszowska firma Ideo, która łączy w sobie kompetencje Software House i Agencji Interaktywnej.

W poniedziałek 13 lutego 2017 r. o godz. 18.00 w klubie Kula Bowling & Club odbędzie się konferencja informacyjna, dotycząca naboru do akceleratora IDEA Global.

Dla kogo ten program? IDEA Global skierowany jest do ambitnych zespołów, które są w stanie mocno zaangażować się w kilkumiesięczny program akceleracyjny pozwalający na rozwój projektu i pozyskanie strategicznych partnerów biznesowych.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, dlaczego firma Ideo podjęła wyzwanie realizacji projektu, jakimi projektami są zainteresowani, z jakimi partnerami współpracują, kto może starać się o środki, jak aplikować do akceleratora oraz jak wygląda program akceleracyjny.

Program spotkania:
18:00 – Start
18:05 – Przedstawienie programu akceleracyjnego
18:35 – Jak działają startupy od idei do produktu
19:05 – Przedstawienie partnerów projektu
19:25 – Prelekcja 1
19:45 – Prelekcja 2
20:00 – Networking Party

Szerszych informacji można zaczerpnąć ze strony www.ideaglobal.pl oraz podczas wydarzenia w klubie Kula Bowling & Club. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o