Bilety MPK po 1 zł!

Kilkadziesiąt biletów mpk dla pasażerów komunikacji miejskiej tylko po złotówce. Wystarczy aplikacja mPay i podłączona do niej karta płatnicza.

MPay jest darmową aplikacją na telefony komórkowe. W Rzeszowie można z niej korzystać od 2012 roku. Ułatwia to dokonywanie płatności całą dobę bez stania w kolejce oraz szukania punktu sprzedaży biletów.

Z tańszych przejazdów mogą skorzystać użytkownicy mPay, którzy zakupią bilet przy użyciu karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass, dostępnym w aplikacji mPay pod nazwą mPay Wallet. Promocja dotyczy biletów jednorazowych oraz czasowych do 90 minut. Cena biletów nie może przekroczyć 9 złotych. Rabat jest naliczony podczas każdej transakcji , która będzie zrealizowana w trakcie trwania akcji.

Kupowanie biletów za pomocą podłączonej do aplikacji karty płatniczej jest bardzo proste. Wystarczy uruchomić mPay w komórce, a następnie wybrać miasto i potrzebny bilet. Kolejny krok to wybór mPay Wallet jako formy płatności i zatwierdzenie operacji. Żeby wyświetlić zakupiony bilet, wystarczy wejść do zakładki “Bilety do kontroli”. Po każdym zakupie użytkownik otrzymuje też wiadomość SMS z potwierdzeniem transakcji.

Aplikacja mPay jest dostępna jest na telefony z systemami Android, iOS i Windows Phone. Promocja będzie trwała do 31 grudnia 2017 r. lub do wyczerpania przeznaczonych na nią środków w kwocie 80 tys. zł. Regulamin akcji jest dostępny tutaj.

Akcja organizowana jest wspólnie z firmą Mastercard. Celem akcji jest propagowanie mobilnego stylu życia i zachęcanie do korzystania z nowoczesnych rozwiązań płatniczych.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o