Filmowy maraton Pitbulla w kinie Helios!

Już 11 listopada zapraszamy do kina Helios na Maraton Pitbulla. Seria trzech bezkompromisowych filmów Patryka Vegi. Będzie to spotkanie brutalnego świata, nie zawsze grzecznych policjantów i bezwzględnych gangsterów. Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 11.11.2016. godz. 23.00 do rana

Serdecznie zapraszamy na naszego Facebooka! Znajdziecie tam konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie do kina Helios na Maraton Pitbulla. Serię, która bije rekordy popularności w Polsce, nie może Was tam zabraknąć!

REPERTUAR

PITBULL

PitBull

PITBULL. NOWE PORZĄDKI

Pitbull. Nowe porządki

oraz PREMIEROWO

PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY

Pitbull. Niebezpieczne kobiety

W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem mafii “paliwowej”, której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić… Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski) – pracownikiem wywiadu skarbowego, powiązanym z mafią, natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), socjopatycznym gangsterem, którego dziewczyna – Drabina (Alicja Bachleda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia…

rezerwuj