Koncert charytatywny: Polska Wersja gwiazdą wieczoru!

Już w listopadzie  na podkarpackiej ziemi pod naszym patronatem wystąpią znani hip-hopowi artyści z całej Polski. Gwiazdą wieczoru będzie Polska Wersja a to wszystko w ramach koncertu charytatywnego!

Polska Wersja powstała w 2012 roku z inicjatywy raperów Jana i Hinola. Ich ostatni album został nagrodzony certyfikatem złotej płyty przez Związek Producentów Audio-Video (ZPAV). Na koncercie pojawią się również m.in. Kajos, YongSoul, Kaczor BRS, Evtis, Kazenito, Endriu, Bobek BZR, NSH Rzeszów oraz Dixon37.

Koncert odbędzie się 26 listopada 2016r o 19:00 w Restauracji Terapia w Przeworsku, organizowany jest przez Ludzi Dobrego Serca pod hasłem Razem dla Mateuszka i ma charakter charytatywny. Wstęp 20 zł, cały zysk z biletów oraz kilku aukcji zostanie przekazany na pomoc dla chorego Mateuszka. Na aukcjach wylicytować będzie można wiele gadżetów i koszulek patriotycznych.

Mateuszek Pieniążek urodził się 26 listopada 2014 r. z zespołem Downa oraz wadą wrodzoną serca, ma przy tym wiotkość krtani i mięśni, niedoczynność tarczycy i cierpi na opóźnienie psychoruchowe.W czasie koncertu zbierane będą pieniądze na jego leczenie i rehabilitację.

Serdecznie zapraszamy na koncert oraz do pomocy choremu Mateuszkowi.