Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Rzeszowie!

Mieszkańcy Rzeszowa i regionu od teraz mają łatwiejszy dostęp do produktów marki IKEA. Od 2 lutego 2018 roku meble i akcesoria ze sklepu w Krakowie można zamawiać do Punktu Odbioru Zamówień w Millenium Hall.

Punkt Odbioru Zamówień w Centrum Kulturalno–Handlowym Millenium Hall wyróżnia się specjalną strefą ekspozycyjną. Można tu odebrać wcześniej zamówione produkty, ale też obejrzeć wybrane meble z działów „sypialnia” i „pokój dzienny”. Do dyspozycji są m.in. wygodne sofy oraz stół, przy którym można usiąść i napić się bezpłatnej kawy lub herbaty. Pomocą służą wykwalifikowani konsultanci IKEA, którzy wyjaśnią proces zakupu, doradzą, jakie produkty wybrać i jak zaplanować wnętrze.

Aby dokonać zakupu mebli z odbiorem w Punkcie Odbioru Zamówień, wystarczy złożyć zamówienie przez stronę www.IKEA.pl/internet lub telefonicznie przez DOMOLINIĘ IKEA (22 275 05 75). Można to także zrobić przy specjalnym stanowisku w Punkcie Odbioru Zamówień lub zamówić meble w sklepie IKEA Kraków i opłacając je w kasie.

Koszt dostawy do Punktu w Millenium Hall to 29 zł bez względu na ilość i wagę produktów. IKEA oferuje też mieszkańcom Rzeszowa usługę transportu mebli z wniesieniem do domu już od 49 zł.

Obecnie mieszkańcy Rzeszowa i okolicznych miejscowości mogą zamówić nie tylko meble, ale też większość akcesoriów i dodatków z krakowskiego sklepu IKEA. Wyjątek stanowią jedynie szczególnie delikatne produkty, karnisze i systemy rolet, żywe rośliny, orientalne dywany itp.

Punkt Odbioru Zamówień znajduje się w Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall na poziomie 0, naprzeciw Super-Pharm. Zajmuje powierzchnię 244 m kw. z czego 104 m kw. stanowi ekspozycja. Otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00-21:00 oraz w niedziele w godzinach 10:00-20:00. Dostawy towarów do Punktu realizowane są codziennie. To kolejny etap realizacji strategii rozwoju sprzedaży wielokanałowej IKEA. Wcześniej podobne punkty powstały w Opolu, Kaliszu i Szczecinie.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułXIII Podkarpackie Targi Edukacyjne!
Następny artykułXVII Podkarpackie Targi Pracy w WSIiZ!
Agnieszka Maciuła-Ziomek
Pasjonatka dobrej muzyki, wyjątkowych artystów i domowego zoo. Prywatnie, dba o nasze zdrowie przez dietę, i pewnie dlatego wszyscy pytają jej czy nie minęła się z powołaniem, bo przecież dziennikarstwo to jej drugie imię. Służbowo można ją spotkać także przez Centrum Dietetyczne Algorytm www.CentrumAlgorytm.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o