XIII Podkarpackie Targi Edukacyjne!

Już 27 i 28 lutego kolejna edycja Podkarpackich Targów Edukacyjnych EduSalon. Tym razem w G2A ARENA Centrum Wystawienniczo–Kongresowym Województwa Podkarpackiego pojawi się około stu wystawców.

Swoją ofertę zaprezentują zarówno publiczne, jak i prywatne uczelnie z całej Polski i z zagranicy m.in. z Holandii czy Danii, a także szkoły policealne oraz doradcy zawodowi. Tegoroczni maturzyści oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych będą mieli okazję poznać szczegóły dotyczące rekrutacji na daną uczelnię czy określić swoje predyspozycje zawodowe.

Na uczniów czeka wiele atrakcji. Będą to m.in.:

  • Porady Psychologów. Doradcy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Rzeszowie pomogą określić preferencje i zainteresowania zawodowe. Pomogą w wyborze uczelni oraz przyszłego zawodu.
  • Warsztaty dla Uczniów „Lekcje inne niż zwykle”, czyli zajęcia prowadzone przez wykładowców rzeszowskich uczelni. Będą to m.in. warsztaty z Druku 3D, Ekonomii, Architektury i Urbanistyki.
  • Kiermasz „Starych” Książek zorganizowany przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Książki będzie można zakupić już od złotówki.
  • Promocyjne ceny biletów do kina Helios. W czasie trwania imprezy (tj. w dniach 27-28 lutego 2018 r.) dla wszystkich nauczycieli i uczniów klas szkół ponadgimnazjalnych sprzedawane będą bilety w promocyjnej cenie 12 zł na filmy w technologii 2D, natomiast bilety na seanse trójwymiarowe kosztować będą 15 zł.

Dodatkowo w tym samym terminie (przyp. 27-28 luty) odbędą się  X Europejskie Targi Pracy WorkExpo. Oferta skierowana jest do uczniów, którzy po ukończeniu szkoły będą chcieli podjąć pracę.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o