XVII Podkarpackie Targi Pracy w WSIiZ!

Szukasz pracy? A może chciałbyś zmienić swoją obecną? To właśnie na Ciebie czekają Podkarpackie Targi Pracy! Kilkudziesięciu pracodawców w jednym miejscu – 13 lutego, Hala Podpromie w Rzeszowie!

Podkarpackie Targi Pracy odbędą się 13 lutego w rzeszowskiej Hali Podpromie w godz. 10.00-17.00. Wydarzenie organizowane jest przez Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Podkarpackie Targi Pracy organizowane są corocznie z myślą o studentach i absolwentach rzeszowskich uczelni, ale także innych osobach poszukujących pracy w różnych sektorach gospodarki.

Na targach znajdziemy ponad 50 pracodawców. Będą to przedstawiciele m.in. firm z branży lotniczej, produkcyjnej, informatycznej, motoryzacyjnej, finansowej, doradczej, consultingowej, gastronomicznej oraz agencje zatrudnienia. Są to firmy i instytucje z Rzeszowa, całego województwa, ale także z kraju, m.in. z Warszawy, Krakowa, Opola, Łodzi. Pojawią się również pracodawcy z zagranicy (m.in. z USA oraz Niemiec).

Podczas targów odbędą się również prezentacje:

  • 10:00 – Deloitte CE Business Services Center „Jak napisać CV które wyróżni Cię wśród innych? Do’s and Don’ts.”
  • 11: 00 – Asseco Poland S.A. „Ochrona tożsamości w sieci”
  • 12:00 – Nowy Styl Sp. z o.o. „Jak kształtować swoją ścieżkę zawodową? – Twój nowy styl w poszukiwaniu pracy”
  • 13:00 – Cyfrowa Foto. „Uwalniamy wspomnienia. Poznaj naszą historię”

Partnerem strategicznym XVII Podkarpackich Targów Pracy jest firma Deloitte, Partnerem technologicznym: Asseco Poland S.A. natomiast Partnerami wspierającymi: Nowy Styl Sp. z o.o., Cyfrowa Foto Sp. z o.o., Port Lotniczy „Rzeszów – Jasionka” Sp. z o.o. Swoim Patronatem Targi objęli: Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl oraz Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc.

Więcej informacji znajdziecie na: www.targipracy.rzeszow.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o