Gdzie zjeść w Rzeszowie? Fabryka Pizzy i Pierogów!

Od stycznia 2016 uruchamiamy Nasz autorski pomysł przechadzki po Naszym mieście z pytaniem: gdzie zjeść w Rzeszowie? Na pierwszy odstrzał wybraliśmy się do małej knajpki o nazwie Fabryka Pizzy i Pierogów.

Co miesiąc jedna osoba z Naszej redakcji odwiedzi wybraną przez Nas lub zgłoszoną przez Was knajpę/restaurację i postara się tam najeść za nie więcej niż 20 zł. Po odwiedzinach – na Naszym portalu ukaże się artykuł z subiektywną recenzją danego miejsca.

Fabryka Pierogów i Pizzy, ul. Grunwaldzka 5


Wystrój?

Raczej stołówkowe kolory dominują w naszej fabryce, ale właśnie przez to nasza dzisiejsza fabryka przypomina przyjazne miejsce spotkań a nie kolejny ekskluzywny lokal. Jedyny minus stawiamy dzisiaj za naszym zdaniem złe rozplanowanie stolików, czasami nie mamy gdzie usiąść, bo przy sześcioosobowym stoiku siedzi jedna czy dwie osoby. Za to menu jest widoczne z każdego miejsca naszej knajpki – wypisane jest po prostu na tablicy w przeróżnych kolorach kredy.
ocena 4

Obsługa?

My spotkaliśmy młodego chłopaka, który już od wejścia zachwalał nam swoje miejsce pracy – przez to nie przeszkadzał nam nawet fakt, że usilnie próbował nas namówić na coś słodkiego, kiedy przyszliśmy na obiad.

Minus za to, że po zamówienie i jego odbiór trzeba pofatygować się osobiście, ale czy na pewno jest to wada? Może po prostu oszczędność, żebyśmy mogli zjeść taniej?
ocena 4

Jedzenie?

Smaczne. Właściwie na tym moglibyśmy zakończyć – lokal trafił w nasze gusta, jedzenie nie było niedoprawione ani przesolone. Zatem jeśli jesteście fanami polskiej kuchni a także włoskich i amerykańskich przysmaków to zapraszamy Was do Fabryki Pizzy i Pierogów, aby wyrobić sobie własne zdanie na ten temat.
ocena 5

Ceny?

Na pierwszy rzut oka mogą zaskakiwać, ale wszystko wyjaśnia się, kiedy zobaczymy swój talerz pełen po brzegi. Dlatego odwiedzając ten lokal, najlepiej głęboko się zastanowić, jak bardzo jesteśmy głodni!
ocena 5

Podsumujmy!

Fabryka Pizzy i Pierogów to dobre miejsce dla fanów polskich wyrobów. Właściciele mówią tutaj o najlepszej pizzy w mieście, więc chyba każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Macie dla nas jakąś misję? Chcielibyście, żebyśmy sprawdzili restaurację w Waszej okolicy? Napiszcie do nas: redakcja@mlodzi.rzeszow.pl

Zdjęcia: Bartłomiej Ziomek